• +90 552 398 62 00

  • destek@ilactedarik.com

  • İstanbul, Türkiye

  • +90 552 398 62 00
  • +90 552 398 62 00
Hakkımızda


Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda;

25 yıldır kurye hizmetimiz İlaç Tedarik adıyla temeli oluşturduğumuz İstanbul İlaç Kurye firmamız, ilaç ve sağlık ürünleri taşımacılığı hizmetini geniş araç filosu ile; eczanelere ve evlere reçeteli ve reçetesiz ilaç kurye / eczane kurye hizmeti vermektedir.

Eczane kurye hizmeti sektöründe kalite bilinci ile koşulsuz müşteri memnuniyetinin (hız ve güvenlik açısından) artık bir gereklilik olduğunu düşünmekteyiz. Bu güne kadar vermiş olduğumuz kurye hizmetlerinde kalite bilincini ilke edinerek, personel hizmet anlayışı ile ülkemizin örnek şirketlerinden biri olmayı hedeflemekteyiz. İlaç Tedarik '' Hızlı ve Güvenilir" olmayı amaç edinmiş en iyi ilaç kurye sitesidir.

En iyi acil ilaç hizmetinin, işinde uzman bir kadronun ve profesyonel personellerin uyum içerisinde çalışmasının bir sonucu olduğunun bilincinde olarak ve bu bilinçle oluşturduğumuz hedef, müşterilerimize en iyi ilaç kurye hizmetini verebilmeyi, isteklerinizi zamanında karşılamayı kendimize ilke edindik. 

Bizlerden talep ettiğiniz reçeteli ve reçetesiz eczane ürünlerini eczaneden aldığımız fiş ile evinize / kapınıza kadar getirmekteyiz. 

İlaç Tedarik 7/24 kesintisiz hizmet ile ilaç ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edecektir. Bizleri arayarak detaylı bilgi almaktan çekinmeyiniz.

UYARI:

ilactedarik.com eczane kurye hizmetimiz hiç bir şekilde sağlık bakanlığına veya herhangi bir eczane noktasına bağlı değildir, ilaç satışımız yoktur. Alınan ilaçlar, alındığı noktaya ait fişi, faturası ile eczanenize veya evinize hızlı bir şekilde acil ilaç kurye ile teslim edilir.


Etiketler: eczane kurye,ilaç kurye,acil ilaç kurye, istanbul acil ilaç