• +90 552 398 62 00

  • destek@ilactedarik.com

  • İstanbul, Türkiye

  • +90 552 398 62 00
  • +90 552 398 62 00
68 Haberler
profil

Kabakça Mahallesi Eczane Kurye | Çatalca Acil İlaç Kurye

Kabakça Mahallesi mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Çatalca Kabakça Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Kaleiçi Mahallesi Eczane Kurye | Çatalca Acil İlaç Kurye

Kaleiçi Mahallesi mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Çatalca Kaleiçi Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Osmangazi Mahallesi Eczane Kurye | Sancaktepe Acil İlaç Kurye

İlaç Tedarik ile Sancaktepe ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Osmangazi Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Çavuşoğlu Eczane Kurye| Kartal Acil İlaç Kurye

Kartal ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/2 Çavuşoğlu mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Kavaklı Eczane Kurye | Beylikdüzü Acil İlaç Kurye

Kavaklı mevkinde ilaç aramayın bizi arayınız. Beylikdüzü ilçesinde 7/24 Yeni nesil ilaç servisi ile artık eczane ilaç kurye hizmetimiz ile müşterilerinize ihtiyacı olan ilacı kısa bir süre içerisinde kuryelerimiz tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılır.

profil

Siyavuşpaşa Eczane Kurye | Bahçelievler Acil İlaç Kurye

Bahçelievler ilçesinde 7/24 Siyavuşpaşa mevkinde ilaç aramayın bizi arayınız. Yeni nesil ilaç servisi ile artık eczane ilaç kurye hizmetimiz ile müşterilerinize ihtiyacı olan ilacı kısa bir süre içerisinde kuryelerimiz tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılır.

profil

İstanbul Acil İlaç Kurye

Acil İlaç Kurye ile aklınıza gelen eczanede kapınıza kurye ile kısa sürede teslimat sağlanmakta

profil

İstanbul Nöbetçi Eczane Kurye

Artık beklenen hizmet gece nöbetçi eczane aramadan tüm ilaçlarınız kurye ile 45 dk kapınızda

profil

İstanbul Eczane Kurye

İstanbul Eczane Kurye artık nöbetçi eczane aramadan tüm ilaç siparişlerinizi 30 ile 45 dk gibi kısa süreler içerisinde kapınıza teslimat sağlamakta.

profil

Acil İlaç Kurye

Acil İlaç siparişlerinizi kurye ile en yakın eczane den alıp 45 dakika içerisinde kapınıza fişi ile birlikte kurye ücreti karşılığında teslim etmektedir.