• +90 552 398 62 00

  • destek@ilactedarik.com

  • İstanbul, Türkiye

  • +90 552 398 62 00
  • +90 552 398 62 00
73 Adalar
profil

Kuştepe Mahallesi Eczane Kurye | Şişli Acil İlaç Kurye

Kuştepe mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Şişli Kuştepe Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

İcadiye Mahallesi Eczane Kurye | Üsküdar Acil İlaç Kurye

İcadiye mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Üsküdar İcadiye Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Atatürk Mahallesi Eczane Kurye | Ümraniye Acil İlaç Kurye

Atatürk mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Ümraniye Atatürk Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Cemil Meriç Mahallesi Eczane Kurye | Ümraniye Acil İlaç Kurye

Cemil Meriç mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Ümraniye Cemil Meriç Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Çakmak Mahallesi Eczane Kurye | Ümraniye Acil İlaç Kurye

Çakmak mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Ümraniye Çakmak Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Çamlık Mahallesi Eczane Kurye | Ümraniye Acil İlaç Kurye

Çamlık mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Ümraniye Çamlık Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Dumlupınar Mahallesi Eczane Kurye | Ümraniye Acil İlaç Kurye

Dumlupınar mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Ümraniye Dumlupınar Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Elmalıkent Mahallesi Eczane Kurye | Ümraniye Acil İlaç Kurye

Elmalıkent mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Ümraniye Elmalıkent Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Esenevler Mahallesi Eczane Kurye | Ümraniye Acil İlaç Kurye

Esenevler mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Ümraniye Esenevler Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Esenkent Mahallesi Eczane Kurye | Ümraniye Acil İlaç Kurye

Esenkent mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Ümraniye Esenkent Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.